Ką pamatyti Vokietijoje

Itin įtakinga Europos šalis Vokietija gali didžiuotis pasakiškais miestais, didinga bei įvairia gamta, pasiekimais literatūros, meno, mokslo srityse. Čia visada patirsite kažką naujo, pramogos ir nuotykiai lydės kiekviename žingsnyje. Klausiate, ką verta pamatyti Vokietijoje? Kadangi šalis gana didelė, siūlome kelionę paskirstyti į dvi dalis – Pietų ir Šiaurės Vokietiją. Šiaurės Vokietija didžiuojasi istoriniais miestais ir puikiais kurortais. Kad būtų paprasčiau, toliau pateikiame keletą pasiūlymų.

Ką pamatyti Šiaurės Vokietijoje?

  • Rostokas – jaukus kurortinis miestas Šiaurės Vokietijoje. Čia rasite tvarkingus paplūdimius, vietines pramogas, zoologijos sodą ir pasakišką architektūrą.
  • Helgolandas – ieškote vietos pabėgti nuo miestų triukšmo ir kasdienės rutinos? Helgolandas idealiai tam tiks, kadangi į salą patekti galima tik laivu arba valtimi, o ir pačios salos viduje beveik nėra eismo.
  • Liubekas – ilgaamžis miestas, žavintis gotikine architektūra. Senamiestis pakerės autentiška XII amžiaus atmosfera bei jaukiomis kavinėmis, o muziejai lydės beveik kiekviename žingsnyje.
  • Hamburgas – antras pagal dydį Vokietijos miestas. Veiklos čia nestigs: dešimtys muziejų, pramogų parkai, autentiška miesto architektūra ir, žinoma, siautulingas naktinis gyvenimas.

Ką pamatyti Vokietijoje?

Kai ištyrinėsite Šiaurės Vokietiją, būtina pamatyti Pietų dalį... Šioje pusėje rasite ekonomiškai vienus iš stipriausių šalies miestų, o ir gamta užburia: Alpių kalnynai, Švarcvaldas ir pasakiški slėniai. Pateikiame kelis didžiausius turistų traukos objektus Pietų Vokietijoje.

Ką pamatyti Pietų Vokietijoje?

  • Fiusenas – mažas miestelis Alpių papėdėje. Pasakiškas kraštovaizdis bei viduramžius menančios pilys užburs ir privers pasijusti lyg kitoje planetoje.
  • Heidelbergas – tai yra kaip muziejus po atviru dangumi... Viduramžių laikais statyti tiltai, bažnyčios, pilys ir dvarai pakerės net visko mačiusius keliautojus.
  • Rothenburg ob der Tauber – mažas miestelis Pietų Vokietijoje, kurio gatvės mena net XIV amžių. Nors jame gyvena vos 10 tūkstančių žmonių, čia visada knibžda turistai, kuriuos vilioja romantiški miesto peizažai.
  • Miunchenas – vienas iš didžiausių Vokietijos miestų. Jame vystėsi krašto kultūra ir menas. Čia išlikę senoviniai pastatai ir gatvės, be to, Miunchene vyksta kasmetinis Oktoberfest alaus festivalis!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos