Lankytinos vietos Vokietijoje

Vokietija – Europos ir pasaulio galiūnė su savo krašto kultūra ir istorija. Tai – šalis, kurią bent kartą gyvenime turėtų pamatyti kiekvienas keliautojas. Intriguojanti istorija, pasakiško grožio gamta bei modernūs ir kosmopolitiški miestai. Jei jūsų atostogų žemėlapyje atsirado ši didinga šalis, būtina suplanuoti kiekvieną detalę, kad kelionė būtų be priekaištų! Svarbiausia žinoti objektus, kuriuos norėsite pamatyti. Vokietijos lankomiausias vietas rasite sostinėje Berlyne. Nors miestas po Antrojo pasaulinio karo buvo labai suniokotas, didžioji dalis pastatų ir istorinių paminklų išsaugota ir atstatyta. Keliautojai iš viso pasaulio giria Berlyno architektūrą. Ji pasižymi tikslumu ir simetrija. Miesto atmosfera labai šiuolaikiška, o gyventojai draugiški užsienio svečiams. Tad atvykę į žavingą Vokietiją, būtinai skirkite laiko sostinei Berlynui!

Lankytinos vietos Vokietijoje

Vokietijos įžymios vietos jus lydės visą kelionę – tiek gamta, tiek miestai žavi didybe ir amžius prisimenančia istorija. Jei pradėjote kurti Vokietijos lankomų objektų sąrašą, toliau išvardijame vietas, kurias turėtumėte pasižymėti.

Vokietijoje lankytinos vietos:

  • Berlyno siena – Šaltojo karo simbolis. Tragiškos istorijos pėdsakus mena ant sienos išlikę grafičiai.
  • Noišvanšteinas – pilis, stovinti Alpių apsuptyje. Grožiu ir didybe užgniaužianti kvapą vieta. Įdomu, jog pilies statybas vykdęs karalius Liudvikas II jau po 100 dienų privalėjo išsikraustyti iš savo svajonių namų, nes jo valdymas buvo nutrauktas.
  • Brandeburgo vartai – vartai į didingą Berlyno miestą. Atvykus privaloma praeiti pro šį architektūros šedevrą. Tai yra vieninteliai išlikę autentiški miesto vartai.
  • Reichstagas – reikšmingas pastatas, kuriame vyko pasaulio istorijai svarbūs įvykiai.
  • Europos parkas – nuotykių ir atrakcionų kupinas teminis parkas, nenusileidžiantis garsiam Disneilendui Paryžiuje. Jus pasitiks dešimtys įvairiausių karuselių bei intriguojantys pasirodymai.
  • Bodeno ežeras – milžiniškas ežeras, susidaręs po ledynmečio. Šis ežeras ribojasi net su trimis valstybėmis: Austrija, Šveicarija ir Vokietija.
  • Kelno katedra – gotikinės architektūros perlas ir Vokietijos pažiba, katedra statyta net 600 metų bei yra trečia pagal aukštį pasaulyje.

Vokietijoje gausu gražių vietų kiekviename žingsnyje, tad visų jų aprašyti tiesiog neįmanoma. Keliaukite po Vokietiją ir pamatykite bei patirkite kiek įmanoma daugiau!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos