Vokietijos universitetai

Studijos Vokietijoje? Skamba viliojančiai? Tikrai taip! Vokietija pasaulio kontekste pirmauja dėl daugelio rodiklių: ekonomikos, socialinės apsaugos, pragyvenimo kokybės ir, žinoma, kokybiškos švietimo sistemos. Kasmet tūkstančiai užsienio studentų atvyksta krimsti mokslų į puikiai vertinamus šalies universitetus ir kitas mokymo įstaigas. Vokietija yra trečioje vietoje pasaulyje pagal tarptautinių studentų kiekį, o net 14 valstybės universitetų patenka į pasaulio 250 geriausių reitingą! Jei nusprendėte pagilinti žinias Vokietijoje, liksite patenkinti, o gauta patirtis padės sukurti idealią ateitį. Rinkitės iš daugelio gražiausių Vokietijos miestų: multikultūrinio Berlyno, istorinio Miuncheno, modernaus Frankfurto ar įvairove alsuojančio Hamburgo... Jus sužavės ne tik miestų didybė, bet ir puikios sąlygos visiems studentams. Vokietijoje, palyginti su kitomis Vakarų Europos šalimis, gana maži įstojimo mokesčiai, didelės stipendijos ir kitos lengvatos. Be to, įsidarbinimo rodiklis po studijų – vienas iš aukščiausių pasaulyje. Skamba šauniai! Nieko nelaukite ir išbandykite jėgas Vokietijos universitetuose!

Vokietijos universitetai

Prieš nusprendžiant studijuoti užsienio valstybėje, kyla daug klausimų ir abejonių. Viena iš didžiausių – kurią mokymo įstaigą pasirinkti. Lietuvos aukštosios mokyklos yra sudariusios daugybę mainų programų su Vokietijos universitetais. Tarp jų yra vieni iš geriausių šalyje. Vokietijos universitetai anglų kalba parengę šimtus studijų programų, tad pasirinkimas platus. Visi norime kokybiško išsilavinimo. Tikrai nesuklysite, jei pasirinksite mokslus viename iš geriausių Vokietijos universitetų.

Geriausi Vokietijos universitetai:

  • Miuncheno technikos universitetas – ši mokymo įstaiga puikiai vertinama dėl inžinerijos ir gamtos mokslų. Čia parengiama daug mašinų inžinierių ir elektromechanikų.
  • Miuncheno Ludwig Maximilian universitetas – tai vienas iš garsiausių universitetų Vokietijoje. Jame mokėsi net 35 Nobelio premijos laureatai.
  • Ruprechto Karlo universitetas – seniausias universitetas šalyje. Čia mokoma daugiau negu 100 disciplinų.
  • Karlsrūjės universitetas – mokymo įstaiga, garsi dėl informacinių technologijų mokslų. Pirmas universitetas Vokietijoje, kuris pradėjo rengti programuotojus.
  • Berlyno Humboldtų universitetas – vertinamas dėl puikiai paruošiamų meno ir humanitarinių mokslų specialistų.

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos