Vokietija – Lietuva

Gyvenate Vokietijoje? Sveikiname! Tai – puiki šalis kurti ateitį ir karjerą, tačiau nepamirškite artimųjų, likusių namuose, ir kiek įmanoma dažniau nustebinkite juos savo vizitu. Keliauti dabar – kaip niekada paprasta, tad rinkitės iš plataus krypčių žemėlapio ir planuokite atostogas Lietuvoje! Vokietija–Lietuva skrydžiai vykdomi iš pagrindinių Vokietijos miestų į Vilnių. Be to, galima rinktis įdomesnį maršrutą su persėdimu į Kauno bei Palangos oro uostus.

Jei visgi nusprendėte skristi tiesioginiu skrydžiu, jums siūlome rinktis iš:

  • tiesioginiai skrydžiai Berlynas–Vilnius,
  • tiesioginiai skrydžiai Brėmenas–Vilnius,
  • tiesioginiai skrydžiai Frankfurtas prie Maino–Vilnius,
  • tiesioginiai skrydžiai Kelnas–Vilnius,
  • tiesioginiai skrydžiai Memingenas–Vilnius,
  • tiesioginiai skrydžiai Miunchenas–Vilnius,
  • tiesioginiai skrydžiai Niurnbergas–Vilnius.

Pasirinkimas gausus, tad vos keliais mygtukų paspaudimais rasite norimą kryptį bei kelionės datą. Atostogas gimtinėje dar labiau praskaidrins žemos bilietų iš Vokietijos į Lietuvą kainos! Tad nieko nelaukite ir nudžiuginkite artimus žmones!

Vokietija–Lietuva

Gyventi užsienio šalyje yra puiki patirtis, ypač Vokietijoje, nes čia ekonomika yra labiausiai išsivysčiusi visoje Europoje, o ir gyvenimo kokybė puiki. Tačiau gal artėja šventės ar tiesiog labai pasiilgote namų ir artimųjų, gyvenančių Lietuvoje? Tai yra puiki proga grįžti į Lietuvą ir nustebinti pačius brangiausius! Rinkitės tiesioginį skrydį Vokietija–Vilnius. Jei šis maršrutas ne pakeliui, gal kaimyninės Latvijos sostinė Ryga bus arčiau? Tada dažni ir greiti skrydžiai Vokietija–Ryga puikiai tiks! Nustebsite, jog ir lėktuvų bilietai beveik visus metus išlieka žemomis kainomis! O jei norite būti garantuoti, sutaupysite bilietus įsigydami tada, kai bus likę bent keli mėnesiai ar pusė metų iki planuojamo išvykimo pradžios. Spontaniškų kelionių entuziastai liks sužavėti puikiais paskutinės minutės iš Vokietijos į Lietuvą pasiūlymais! Džiugi žinia – Vokietija–Lietuva atstumas yra tik 1 000 km, tad šį kelią įveiksite per mažiau negu dvi valandas! Argi gali būti geriau? Geriau bus tik laikas, praleistas namuose su brangiausiais žmonėmis!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos