Atostogos Vokietijoje

Artėja atostogų metas, bet nenusprendžiate, kur leisti laisvą laiką? Pasirinkimų daugybė – ramus poilsis namuose, kelios savaitės sodyboje už miesto, gimtosios šalies miestai... O gal šįkart paįvairinsite laisvalaikį ir atostogas leisite užsienio šalyje? Vau, skamba taip gerai! Bet vėlgi kyla klausimas, kurią kryptį rinktis... Mes rekomenduojame Europos pasididžiavimą Vokietiją! Valstybė, kurios žemes išraizgiusios šimtai upių, o kraštovaizdis yra pasipuošęs didingais Alpių kalnynais ir neaprėpiamomis lygumomis... Vokietijos miestų grožis užburia, o pilys, bažnyčios ir dvarai priverčia pasijausti lyg pasakoje. Tikrai verta atostogas praleisti šioje dieviško grožio ir įdomybių šalyje. Rinkitės įvairias kryptis bei veiklas – atostogos Vokietijos pajūryje vasarą, linksmybės šalies kalnų kurortuose žiemą. Vykite su šeima, draugais, poroje ar vieni – visiems kelionės dalyviams laikas, praleistas Vokietijoje, bus nepamirštamas...

Atostogos Vokietijoje

Atostogų planavimas yra labai atsakingas darbas – svarbu nieko nepamiršti ir susikurti idealų kelionės maršrutą. Mes rekomenduojame viską pradėti nuo lėktuvo bilietų į Vokietiją. Juos įsigykite tada, kai prieš išvyką bus likę bent keli mėnesiai. Tada kainos bus žemesnės. Ne tik sutaupysite, bet ir laiko kitoms atostogų detalėms turėsite apsčiai. Pasižymėkite miestus ir vietoves, kuriuose lankysitės. Taip galėsite be vargo rezervuoti viešbučių kambarius ir ištyrinėti susisiekimą. Jei neapsisprendžiate, ką pamatyti per atostogas, siūlome keletą variantų.

5 atostogų kryptys Vokietijoje:

  • Švarcvaldas – magiška vieta, primenanti tautosakines pasakas... Tai yra 6 000 kvadratinių kilometrų miškų plotas, kuris išsidėstęs kalnų masyve. Šis gamtos stebuklas yra apipintas paslaptimis ir intriguojančiomis istorijomis, kadangi daugelyje vietų medžiai taip tankiai suaugę, kad retas saulės spindulys pasiekia žemę.
  • Pilys. Vokietijos žemėje stūkso keli tūkstančių pilių, kiekviena iš jų atspindi skirtingą laikmetį. Per vienas atostogas visų pilių neaplankysite, bet privalote pamatyti Noišvanšteino pilį... Pastatas primena pasaką – milžiniški rūmai, stovintys Alpių kalnyno dalyje, kurią dengia tankūs miškai.
  • Vokiškas alus – visi esame girdėję, jog Vokietijoje daug ir kokybiško alaus rūšių. Tad per atostogas privalote apsilankyti bent vienoje alaus darykloje ir susipažinti su vietinėmis šio gėrimo tradicijomis.
  • Romantiškasis kelias – 400 km besitęsiantis kelias garsėja dėl romantiško peizažo ir kitų garsių vietų. Čia yra daug pilių bei atsiveria pasakiškos kalnų panoramos...
  • Berlyno filharmonijos orkestras – jei lankysitės sostinėje, privalote bent vieną vakarą praleisti šioje vietoje... Čia vyksta vieni iš geriausių pasirodymų visame pasaulyje, o prieš daugelį metų koncertus rengė pats Ludvig van Beethoven.

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos