Kelionė po Vokietiją

Jei ieškote naujos kelionių krypties, toli ieškoti nereikia, nes vienos iš gražiausių ir įdomiausių pasaulio vietų yra visai netoli. Tyrinėti Europos šalis be galo intriguoja, nes senasis žemynas mena gilią istoriją, o kiekviena šalis turi savitas tradicijas bei kultūrą. Mes siūlome pasinaudoti proga ir aplankyti žavingą Vokietiją. Valstybė garsėja dėl miesto grožio, gamtos didybės ir unikalios istorijos. Kelionės krypčių rasite šimtus, bet mes siūlome išbandyti poilsį jaukiuose Šiaurės ir Baltijos jūros paplūdimiuose, o žiemą šokti į slides ir pramogauti Alpių kurortuose. Jei jums šauniausios atostogos yra kaitintis saulėje prie jūros, rinkitės iš daugelio tvarkingų ir ramių Vokietijos pajūrio kurortų. Šalies krantus skalauja dvi jūros, tad poilsio vietų pasirinkimas platus. Gamtos apsuptyje įsikūręs ne vienas kurortas (Liubeko įlanka, Amrumas ir kt.). Tiems, kurie ne tik gulinėja mėgaudamiesi šiltais spinduliais, bet ir trokšta pramogų, verta apsistoti Uzname prie Chiemsee ežero. Jūros oras gydo ne tik kūną, bet ir mintis, todėl po tokių atostogų jausitės taip, lyg būtumėte iš naujo gimę.

Kelionė po Vokietiją

Tyrinėti Vokietijos paplūdimius vasarą – puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Bet daug dažniau keliautojai iš plačiojo pasaulio šią šalį renkasi dėl pasakiškų kalnų kurortų. Alpių kalnynas užima didelę Pietų Vokietijos dalį, juos puošia tankūs miškai ir kerinčios senovinės pilys... Kraštovaizdis atims žadą net daug mačiusiems keliautojams, tad griebkite slides ir pirmyn į Vokietiją! Tai yra puikus pasirinkimas, nes Vokietijos kalnų kurortai pasižymi pramogų gausa ir precizišku aptarnavimu. Nors kalnų dalis šioje šalyje mažesnė, o sezonas trunka trumpiau negu Prancūzijoje, Šveicarijoje ar Austrijoje, kainos daugelyje vietų žemesnės. Siūlome apsilankyti ir patiems tuo įsitikinti!

Vokietijos kalnų kurortai:

  • Balderschwang kurortas garsėja dėl žemų paslaugų kainų, tad galėsite nevaržomai mėgautis žiemos pramogomis.
  • Garmisch-Partenkirchen – visai prie Austrijos sienos esantis kalnų kurortas, pasižymintis prabanga ir veiklos įvairove. Be to, jis įkurtas ant aukščiausio kalno Vokietijoje Cūgšpicės.
  • Jungholz – jaukus kalnų kurortas, puikiai pritaikytas pradedantiems žiemos sporto mėgėjams bei šeimoms su vaikais.
  • Feldberg – kalnų kurortas, esantis Schwarzwald (liet. Juodajame miške). Tai yra puiki vieta su įvairaus sudėtingumo čiuožimo trasomis bei puikiais viešbučiais.

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos