Savaitgalis Vokietijoje

Mums visiems reikia pertraukos nuo darbų bei mokslų, juk net trumpos atostogos pagerina darbo našumą ir didina motyvaciją. Žinoma, dėl reikalų gausos dažnai negalime sau leisti ilgų atostogų... Jei ir jūs su tuo susiduriate, nenusiminkite, nes puiki alternatyva – savaitgalio kelionės! Mūsų patarimas – savaitgalis Vokietijoje! Tai yra ideali šalis trumpai kelių dienų išvykai, nes patirsite tiek nuotykių, jog atrodys, kad buvote išvykę visam mėnesiui. Skamba viliojančiai? Tikrai taip, juk Vokietijos miestai užburia istorija ir vietinėmis įdomybėmis, gamtos grožis primena pasaką, o linksmybės bei pramogos nustebins ir mažus, ir didelius! Tad pasiimkite artimuosius ir ieškokite pigių savaitgalio kelionių į Vokietiją pasiūlymų! Vos po kelių savaitgalio dienų jausitės pailsėję ir kupini jėgų kibti į darbus!

Savaitgalis Vokietijoje

Išsirinkote savaitgalį praleisti Vokietijoje? Šaunus sprendimas, nes laikas čia įsimins visam gyvenimui! Savaitgalio Vokietijoje skrydžiai labai populiarūs, tad per kelias minutes rasite jums patogią išvykos datą. Kai lėktuvų bilietai bus jūsų rankose, detaliai suplanuokite atostogas, kad nieko nepraleistumėte. Mūsų patarimas – apsistokite viename ar dviejuose miestuose. Taip neskubėdami pamatysite daugiau bei būsite geriau pailsėję.

Savaitgalio kelionė Vokietijos miestuose:

  • Berlynas – sostinė yra svarbiausias šalies taškas. Tad laikas, praleistas čia, bus nepamirštamas. Ką veikti Berlyne? Aplankykite žymiausias vietas: Brandeburgo vartus, Aleksandro aikštę, Berlyno sieną, Reichstagą. Būtinai susipažinkite su istoriją įamžinusiais muziejais (Pergamo muziejumi, Holokausto memorialu, Žydų muziejumi ir kt.).
  • Miunchenas – mėgaukitės krašto istorija ir gyvomis vokiškomis tradicijomis. Būtina aplankyti pasakiško grožio pagrindinę aikštę Marienplatz. Nepraleiskite progos susipažinti su vokiško alaus tradicijomis daugelyje alaus daryklų. Ir trumpam grįžkite į praeitį, apsilankę Olimpiniame stadione.
  • Hamburgas – miestas garsėja dėl jūrininkystės tradicijų. Todėl pasinaudokite galimybe apsilankyti miesto prieplaukoje, paragauti čia pat pagautų šviežių jūros gėrybių. Vakare pasipuoškite ir keliaukite į Reeperbahn gatvę, garsėjančią nutrūktgalviškais vakarėliais.
  • Frankfurtas prie Maino – vienas iš moderniausių ir novatoriškiausių pasaulio miestų kviečia pasinerti į didmiesčio ritmą. Frankfurto dangoraižiai atims žadą, o muziejai ir parodos sudomins kiekvieną. Mieste vyksta didžiausia knygų paroda, milijonus turistų pritraukianti automobilių paroda ir kiti garsūs renginiai.

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos