Viešbučiai Vokietijoje

Kaip turėtų atrodyti idealios atostogos? Nauja šalis, intriguojantys miestai, daug pramogų, linksmybės iki ryto, gardūs valgiai ir, žinoma, daugybė įspūdžių... Skamba šauniai! Bet nepamirškite, kad turite nemažai planuoti, jog galėtumėte puikiai praleisti laiką. Juk prieš kelionę reikia tiek daug nuveikti, Vokietija nėra išimtis... Pirmas žingsnis – pigūs lėktuvo bilietai į Vokietiją. Būkite sumanūs ir skrydžių dairykitės tada, kai bus daugiau laiko. O geriausia, kad būtų likęs bent pusmetis iki išvykos. Taip ne tik sutaupysite, bet ir turėsite apsčiai laiko pasirūpinti kitomis tobulų atostogų detalėmis. Antras svarbus žingsnis – viešbučių rezervacija. Kadangi keliaujate ilsėtis, nakvynės vieta turi būti rami ir patogi. Nedelskite, nes dideli turistų srautai akimirksniu išgraibsto patraukliausius kambarius. Būkite užtikrinti ir viešbučius rezervuokite internetu. Tada matysite visą reikiamą informaciją bei rasite klientų atsiliepimus. Vos keliais mygtukų paspaudimais užsisakysite kambarius šiame interneto puslapyje https://www.booking.com/index.html?aid=1253220. Kai svarbiausi klausimai išspręsti, susikurkite lankytinų vietų žemėlapį, apskaičiuokite kelionės biudžetą, ištyrinėkite susisiekimą. Nustebinkite čia gyvenančius ir išmokite bent kelias vokiškas frazes. Tada atostogos Vokietijoje tikrai bus neįtikėtinai smagios!

Viešbučiai Vokietijoje

Viešbučių rezervacija keliaujant į užsienio šalį yra labai svarbus žingsnis. Kadangi kelionėje norime pamatyti ir aplankyti kiek įmanoma daugiau vietų, poilsis privalo būti kokybiškas. Nesvarbu, apsistojote didmiestyje ar mažame miestelyje, apgyvendinimo vietos Vokietijoje pasižymi tvarka ir aukšto lygio aptarnavimu. Įstaigų pasirinkimas platus, tad lengvai rasite apartamentus, pritaikytus pagal jūsų skonį. Pigūs viešbučiai Vokietijoje dažniausiai stovi atokiau nuo miesto centro. Dėl to neverta jaudintis, nes susisiekimas viešuoju transportu šalyje yra nepriekaištingas. Bet leiskite sau pasimėgauti prabanga, ypač kai sutaupysite pirkdami pigius lėktuvų bilietus į Vokietiją! Tad nepraleiskite progos apsistoti geriausiai vertinamuose šalies viešbučiuose.

Geriausi Vokietijos viešbučiai:

  • Bayerischer Hof – vieta Miunchene. Viešbutis išsiskiria autentišku istoriniu dizainu, į kurį įsipina modernumas ir technologijos.
  • Hotel Adlon Kempinski Berlin – vieta Berlyne. Prabangi ir karališka vieta, kurioje buvo apsistojusios tokios garsenybės kaip Maiklas Džeksonas, Didžiosios Britanijos karalienė ir kt.
  • Schlosshotel Kronberg – vieta Kronberg im Taunus. Viešbučio dizainas yra sukurtas pagal senąsias angliškas madas, tad atvykę jausitės lyg tikri aristokratai.
  • Hotel am Steinplatz – vieta Berlyne. Art nouveau stiliaus viešbutis, kuriame kokybišką poilsį garantuoja ramybė, puikus aptarnavimas bei čia pat esantis SPA centras.

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos