Paskutinė minutė į Vokietiją

Įspūdingi Alpių klodai, pilys, stūksančios kalnų viršūnėse, ir jas apsupę slėniai, didingi miškai ir žemė, išraizgyta upėmis... Visa tai rasite vienoje šalyje – Vokietijoje! Skamba įspūdingai? Tikrai taip, bet gamta yra tik dalis to, ką kraštas gali pasiūlyti!

Taigi būtina apsilankyti didžiausiuose miestuose:

  • Berlynas – multikultūrinis ir modernus didmiestis, kuriame pažinsite Vokietijos istorijos detales, įsipynusias į šiuolaikinį gyvenimo ritmą.
  • Miunchenas – Bavarijos žemių sostinė ir vartai į Alpių kalnyną. Miestas, išsaugojęs šimtus istorinių paminklų, ir laikomas vienu iš žaliausių šalyje.
  • Frankfurtas prie Maino – ateities miestas. Nustebsite, koks modernus ir šiuolaikiškas yra Frankfurtas. Jame veikia garsios tarptautinės įmonės, o dangų raižo vieni iš aukščiausių dangoraižių visame pasaulyje.
  • Hamburgas – miestas garsėja dėl naktinio gyvenimo. Dieną skirkite muziejams bei kitiems lankytiniems objektams, o naktį pasinerkite į gyvą ir nutrūktgalvišką vakarėlių sūkurį. Pati žymiausia pasilinksminimų vieta yra Reeperbahn gatvė.
  • Kelnas – miestas, jus pakerėsiantis pasakiško grožio architektūros kūriniais, dešimtimis įvairių muziejų. Be to, jis garsėja šiuolaikinio meno parodomis. Čia vyksta didžiausi karnavalai šalyje, per kurį parduotuvės, kavinės ir kitos įstaigos pasipuošia spalvingomis dekoracijomis, o žmonės nevaržomai švenčia.

Paskutinė minutė į Vokietiją

Atsiduokite kelionių karštinei ir aplankykite kuo daugiau naujų šalių, nematytų miestų ir išbandykite nepatirtus nuotykius! Puiki proga keliauti pigiai – paskutinės minutės pasiūlymai. Kadangi iš Lietuvos į Vokietiją vykdoma daug tiesioginių skrydžių – paskutinė minutė Vokietija labai dažnas pasiūlymas. Jums reikia sekti oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudyti puikius atostogų variantus. Paskutinė minutė iš Vokietijos leis mėgautis išvyka už neįtikėtinai žemas kainas. Jei spontaniška kelionė ne jums, taupykite rinkdamiesi lėktuvų bilietus kiek anksčiau prieš planuojamą išvykimą, o geriausia, kai bus likę pusė metų. O kas gali būti geriau už pigius skrydžius į Vokietiją!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos