Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Planuojate atostogas, bet neapsisprendžiate, kaip leisti laiką? Puikus atostogų planas – aplankyti užsienio šalį, o gal net keletą! Mūsų pasiūlymas – Vokietija. Klausiate kodėl? Tai – įvairovės šalis. Joje susipina modernumas ir istorija, daugybė skirtingų kultūrų, kalbų ir papročių, o gamta ir miestai atima žadą... Jei vis dar abejojate, toliau pateikiame priežastis, kodėl verta aplankyti Vokietiją.

5 priežastys aplankyti Vokietiją:

  • Linksmybės. Visi esame girdėję, kad vokiečiai moka linksmintis, bet ar žinojote, jog Berlynas 2014 metais išrinktas smagiausiu miestu visame pasaulyje? Šiuo įvertinimu jis pralenkia Londoną, Paryžių ir Niujorką!
  • Frazės. Vokiečių kalbai būdingi ilgi žodžiai, dažnai vienas žodis gali reikšti visą frazę! Keletas nuotaikingų pavyzdžių:
    Schnapsidee – šis žodis reiškia genialų planą, kuris buvo sugalvotas išgėrus (ironija).
    Verschlimmbessern frazė būtų puikus lietuviško pasakymo atitikmuo: bandė kaip geriau, o išėjo kaip visada.
  • Kalėdų mugės – visu šventiniu laikotarpiu Vokietijos miestų gatvės kvepia karštu Glühwein ir imbieriniais sausainiais. Pastatus puošia šimtai lempučių, o mugėse teka šokolado fontanai.
  • Oktoberfest – garsus alaus festivalis, kasmet pritraukiantis milijonus turistų iš viso pasaulio. Nuotaikingas renginys.
  • Gamta. Vienoje šalyje telpa Alpių kalnynai, miškais apaugę slėniai, kraštovaizdis, išraizgytas upėmis, ir įspūdingi ežerai, o šalies krantus skalauja Baltijos ir Šiaurės jūros.

Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Tikime, jog noras aplankyti žavingą Vokietiją užpildė jūsų širdį! Vykite vasarą ir mėgaukitės jaukiais šalies paplūdimiais. Žiemą pramogaukite kalnų kurortuose ir grožėkitės kalėdinėmis mugėmis. Kad ir kada atvyksite, jūsų lauks šimtai linksmybių ir įdomybių. O kur dar pigūs Vilnius–Vokietija lėktuvų bilietai! Suskubkite įsigyti skrydį sau ir artimiesiems, nes atostogos, praleistos čia, bus neįkainojamos... Pigūs skrydžiai Lietuva–Vokietija–Lietuva jau laukia jūsų, tad pirmyn į nuotykių kupiną kelionę!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos