Skrydžiai per Vokietiją

Kai turime tokias neaprėpiamas galimybes keliauti ir pažinti pasaulį, sunku susivaldyti! Nestabdykite savęs ir pažinkite kaskart vis daugiau – keliaukite į tolimus egzotiškus kraštus, pažinkite neatrastas Azijos, Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos kultūras... Skamba viliojančiai? Tikrai taip! Žinoma, dažnai kyla abejonių, nes iš Lietuvos nevykdomi tiesioginiai tolimieji skrydžiai... Nenusiminkite, nes keliauti su persėdimu labai paprasta ir be galo smagu! Išsirinkite norimą šalį, iš kurios vykdomi skrydžiai į tolimuosius kraštus, ir pirmyn pažinti pasaulio! Puikus pradžios taškas – Vokietija! Šis maršrutas patogus, nes Lietuva–Vokietija skrydžiai visus metus išlieka gana žemomis kainomis, o kelionės vykdomos į didžiausius šalies oro uostus. Skirkite laiko pažinti Vokietijos kultūrą ir žymiausias vietas. Taip atostogos bus dar šaunesnės, o įspūdžių parsivešite dvigubai daugiau!

Skrydžiai per Vokietiją

Kelionės iš Vokietijos į tolimus pasaulio kraštus – dažnas pasirinkimas tarp Lietuvos gyventojų. Šalis gali pasiūlyti įvairias kryptis:

  • skrydžiai per Vokietiją į Japoniją,
  • skrydžiai per Vokietiją į Kiniją,
  • skrydžiai per Vokietiją į JAV,
  • skrydžiai per Vokietiją į Indiją,
  • skrydžiai per Vokietiją į Pietų Amerikos šalis.

Pasirinkimas platus, tad nestabdykite savęs ir rinkitės pačius įvairiausius ir egzotika alsuojančius maršrutus. Prieš išvykdami į tolimą kelionę nepraleiskite progos pasigrožėti Vokietijos miestais. Būtinai aplankykite sostinę Berlyną, gilią istoriją menantį Miuncheną, vakarėlių centrą Hamburgą, puošnų Brėmeną... Laukia tikrai intensyvios atostogos, tad neskubėkite ir leiskite sau atsipūsti. Jausitės dar geriau, jei sutaupysite pirkdami pigius lėktuvų bilietus į Vokietiją. Kam leisti pinigus skrydžiui, kai galėsite palepinti save ir artimuosius per pačias atostogas! Puikus būdas sutaupyti – lėktuvų bilietų Lietuva–Vokietija ieškoti tada, kai bus likę mažiausiai bent keli mėnesiai ar pusė metų iki išvykimo datos. Tada skrydžių kainos nebus pakilusios!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos