Tiesioginiai skrydžiai į Vokietiją

Keliavimo karštinė apėmusi didžiąją dalį Lietuvos gyventojų. Pasiduokite jai ir rinkitės užsienio šalį, kurią norėtumėte aplankyti. Suprantame, jog yra be galo sunku apsispręsti... Todėl turime jums puikų pasiūlymą – atostogos Vokietijoje! Vykite trumpai savaitgalio išvykai arba ilgai kelių savaičių kelionei ir aplankykite didžiuosius miestus: Berlyną, Miuncheną, Frankfurtą prie Maino, Hamburgą, Kelną... Nepraleiskite progos pasigrožėti pasakiška krašto gamta: Alpių kalnynu, Bodeno ežeru, Vatų jūra, Partnacho tarpekliu. Viską apžiūrėję, atgaukite jėgas ragaudami gardžius tradicinius valgius! Na, o vokiška virtuvė turi, kuo didžiuotis. Tad būtinai išbandykite:

  • Rouladen – mėsos vyniotinis su įvairiais žalumynais.
  • Käsespätzle – kiaušinių makaronai, kurie patiekiami su storu sūrio sluoksniu ir svogūnais.
  • Rote Grutze – raudonų uogų pudingas su vanilės užpilu arba ledais.
  • Eintopf – puikus patiekalas šaltam žiemos vakarui. Tai yra mėsos ir daržovių troškinys.
  • Wurst – be ko neapsieina vokiečių virtuvė? Žinoma, be dešrelių! Šalyje yra net 1 500 skirtingų šio patiekalo rūšių, o jų nusipirkti galite tiesiog gatvėje.

Tiesioginiai skrydžiai į Vokietiją

Tikime, jog vis labiau susiviliojate keliauti į nuostabią Vokietiją... Jei vis dar abejojate, apsispręsti padės greiti ir pigūs tiesioginiai skrydžiai Lietuva–Vokietija. Lėktuvų bilietai į Vokietiją beveik visus metus džiugina žemomis kainomis, o pigiausi jie būna vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį. Iš Lietuvos vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Vokietiją iš Vilniaus. Jei šis maršrutas jums nėra pakeliui, pasidomėkite kelionėmis iš kaimyninių valstybių. Patogūs tiesioginiai skrydžiai vykdomi į Vokietiją iš Rygos. Lengvai rasite tinkamą variantą, o norėdami sutaupyti skrydžių dairykitės tada, kai bus likę bent keli mėnesiai. O geriausia, kad būtų likusi pusė metų iki planuojamos išvykos. Įsigyjant iš anksto Vilnius–Vokietija lėktuvų bilietai bus pigūs, o laiką iki kelionės galėsite skirti planuoti atostogas!

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos