Vokietijos oro uostai

Vokietija – ekonomiškai stipriausia kontinento valstybė ir labai svarbus logistikos taškas. Šalis vandens, oro ir kelių takais aprūpina daugiau negu 500 milijonų Europos vartotojų. Dėl to Vokietija užima trečią vietą pasaulio kontekste pagal prekių eksportą ir importą. Valstybėje įsikūrusios tokios logistikos milžinės kaip Deutsche Post World Net, DHL, DB Schenker ir Dachser. Vokietija gali didžiuotis net 98 laivų uostais ir 103 oro uostais... Sunku suvokti, kad vienoje šalyje veikia tiek daug susisiekimo taškų! Valstybė pirmauja ne tik dėl tarptautinio susisiekimo, bet ir dėl vidinio. Viešasis transportas Vokietijoje laikomas nepriekaištingu, visi didieji miestai turi metro linijas, o mažuose miestuose išvystytas puikus susisiekimas autobusais, tramvajais ir traukiniais. Jei nusprendėte apsilankyti Vokietijoje, dėl susisiekimo rūpesčių nekils, nes jus lydės kokybė ir tikslumas.

Vokietijos oro uostai

Renkantis šalį atostogoms labai svarbu ištyrinėti susisiekimą. Žinoma, pirmas žingsnis – oro uostų sistema. Jei vykstate į Vokietiją, jums pasisekė, nes iš Lietuvos vykdoma daugybė tiesioginių skrydžių į didžiuosius šalies miestus – tikrai rasite, iš ko rinktis. Atvykus į Vokietiją, patogu naudotis traukiniais, bet neatmeskite galimybės keliauti lėktuvu. Tarptautiniai ir šalies viduje vykdomi skrydžiai pasižymi tikslumu, tad be jokio vargo suplanuosite savo laiką. Žinoma, atsiminkite, jog didžiausi Vokietijos oro uostai sulaukia milžiniško keleivių kiekio, tad stenkitės atvykti anksčiau. Toliau pateikiame užimčiausius oro uostus Vokietijoje.

Vokietijos oro uostai:

  • Frankfurto oro uostas – tai pagrindinis šalies oro uostas, įsikūręs tik 12 km nuo miesto centro.
  • Miuncheno oro uostas – tai ne tik vienas iš didžiausių pasaulio oro uostų, bet ir 2016 metais išrinktas geriausiu Europoje.
  • Diuseldorfo oro uostas – milžiniškas oro uostas, iš kurio vykdoma net 200 krypčių po visą pasaulį.
  • Berlyno oro uostas – pagrindinis oro uostas, aptarnaujantis sostinės kraštą.

Skrydžiai į Vokietiją

Skrydžiai iš Vokietijos